Oferta pracy – specjalista ds. rozliczeń projektów naukowych

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. rozliczeń projektów naukowych

Opis stanowiska:

  • rozliczanie projektów zgodnie z wnioskiem i umową o dofinansowanie;
  • pełna obsługa finansowo-księgowa realizowanych projektów;
  • przygotowanie sprawozdań finansowych z realizowanych projektów;
  • prowadzenie dokumentacji finansowej projektu;
  • współpraca w kontaktach z instytucją finansującą projekt;

Oczekiwania:

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów naukowych – warunek konieczny;
  • doświadczenie zawodowe w obszarze finansowym;
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów badawczych będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w zakresie obsługi zintegrowanego systemu informatycznego do zarządzania SAP będzie dodatkowym atutem;
  • zdolność analitycznego myślenia, dokładność i systematyczność, umiejętność organizacji pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć uczenia się i podwyższania kwalifikacji.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na pełen etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji na dedykowanych szkoleniach;
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w środowisku naukowym i kontakty z międzynarodowymi partnerami;
  • pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 14.04.2019 r. na adres: sylwia.stanicka@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: SPECJALISTA).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.

Data publikacji: 27 lutego 2019